Duben 2009

Chce...

30. dubna 2009 v 22:20 Sweet Diary
Tak hrozně ráda by to sem napsala... MOC! A nemůže... =(

Sooou =)

17. dubna 2009 v 21:35 Sweet Diary
Krásná vzpomínka, vyhrabaná někde v mozku byla příjemná, zase v tom. =)
V pondělí jsem byla v Hrdlořezích, čekala jsem Luci před školou a předala tý, od který jsem životní láska lízátko, kde jsme všechny tři. Přišla za mnou na chodu ještě měli veřejku, některý lidi možná měli pocit, že jsem tam čekala kvůli nim, ale to opravdu ne, s něho je mi totiž maximálně na blití. Ano, celý den jsme se ti smáli s Luci a den na to pokračovaly i s druhou zeleninkou, ubožák. =) Musí bejt hodně hnusnej pocit, když vás dostane prvačka. A v zádech za ní dvě vychechtaný maturantky.

Game.

12. dubna 2009 v 1:35 Sweet Diary
Game starts... S tohodle se jen tak nevzpamatuje!

Zpěv.

8. dubna 2009 v 1:50 She's in love
Je perfektní! ♥

Francouzština

7. dubna 2009 v 0:44 She's in love
Přiznávám, nenávidím ji tak moc až jí chci umět. =D Možná si zase jen dokazuju, že to taky zvládnu, i když "eeer". Dobrý, rozmyslela jsem se. Nechci ruštinu další rok. Nechci se učit lehký jazyky. Proč nemáme na škole čínštinu?

Sešitek a prstýnky.

6. dubna 2009 v 18:44 Behind the scenes
Možná to půjde špatně vidět, ale zlatý nápis opravdu skrývá Barbora Ptošková. Ano, mám svůj sešit. =D Taky to byla dřina a člověk se na něj nesmí koukat zboku, protože tak je ošklivej, ale stejně je můj. <3
Pak přišel ten nápad dělat prstýnky s gelu. Prej, že nehty si teď stejně neděláme, tak ho vyplýtváme. Mělo to vypadat dobře s lakem, ale... eeehm!

Marčí?

6. dubna 2009 v 3:26 Sweet Diary
Marčí, neptáš se proč je to k smíchu mě, ale ty tomu rozumíš, chápeš a jako jediná si byla zatím ochotná se mnou mluvit, poslouchat, protože víš, že to potřebuju, i když to nepovím. Marčí, ty víš proč, jak to, že odpadlo takový to kouzlo, očarování s toho nedosažitelnýho. Teď je to obyčejný, nudný, ale šťastný, to je snad to jediný na tom pozitivní. A vždycky budu vidět za zavřené dveře přes klíčovou dírku, skrze vás, herce telenovely. Možná se to zdá mimo, ale jsem teď nepředstavitelně klidná, jako už dlouhou dobu ne. Šťastná? Možná. Ale ne smutná nebo naštvaná, to je úžasné, žádné deprese, díky Ay, také. Je důležité přenést se přes takové zbytečnosti a mušky na předních sklech životů. Jen abys věděla...

Slavík,který se dívá z vysoké větve dolů a vidí se v řece, myslí, že spadl do vody. Je na vrcholku dubu a má strach, že se topí.

Marčí? Proč se topit na dubu?


I ♥ you...

6. dubna 2009 v 0:20 Behind the scenes
... což je docela vážný...


Tečka, čárka...

6. dubna 2009 v 0:05 Sweet Diary
Viděla jsem Jirku! Páni, po třičtvrtě roce s ním. Sice krátká, tak patnácti minutová cesta, ale myslím, že i tak stačilo. Zasmát se, vzpomínat, drbat. Hlavně těhotenství bývalé spolužačky. To bylo zrovna, když jsme se Zuzankou natáčely klip. Byla jsem donucena Luckou. Malá ochutnávka je na mým facebooku, ano! Víkend jsem měla "ozdravný" v Bystřici. Najednou se člověk cítí tak skvěle. Nejde o to co se děje s jeho tělem, ale to jak nemyslí na to, co ho zase čeká. Perfektní, ale bolestivé. A moje téměř němé, když zrovna neštěká na celou Bystřici, zlatíčko. Čeká miminka.

Moc "sladký" ne.

3. dubna 2009 v 20:58 Sweet Diary
"Pro mě jsou dveře zavřený"
"Pro mě taky"
"Ty na nich nemáš řetězy a zámek."
"Ale maj moc vysoko kliku."

I'm looking at you through the glass

3. dubna 2009 v 19:13 My drug
I'm looking at you through the glass...
Don't know how much time has passed
Oh, god it feels like forever
But no one ever tells you that forever
Feels like home sitting all alone inside your head...

Protože už odmítám vidět "přes sklo"...

K tý šoše se jednou podívám.

Týden.

3. dubna 2009 v 17:27 Sweet Diary
V tomto týdnu? Jediný mráček, který vlastně ani není tak podstatný na to, aby mráčkem byl. =D V pondělí? BaBa action s Baruš. Chvíli jsme se tak poutaly poutama, Baruš plakala do Marčí citrónku a napoštěly jsme kondom svýma spermiema.
V úterý jsme měli akci s Verunkama. Vodka a džus, trochu se to protáhlo do druhého dne s fotbalu, mimochodem k němu nemám slov, to co jsem viděla bylo NAPROSTO PŘÍŠERNÝ. A ze čtvrtka na pátek jsem spala u Verunky, aby nás v šest ráno mohla probudit Marťa, že se vrátila z Belgie. V deset směr vlak a jsem doma, tak Obamu neuvidím. A mimochodem: Obama NENÍ černej! =D